Mh Mühendislik İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

2016 yılında Mersin’de kurulan MH Mühendislik olarak evinizin, işyerlerinizin, sosyal yaşam alanlarınızın iklimlendirme yani ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını doğru projelerimiz ve 20 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

•Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin ve ilgili mahal'in ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli planlamaları yaparak zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, satış sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

•Bizi Arayın!

Mersin, Mezitli ilçesinde ve çevre il ve ilçelerdeki Toshiba klima, Estia Isı pompası, Vrf sistemleri, ısıtma, havalandırma ve su basınçlandırma çözümleri için bize 0532 475 93 65 ve 0532 306 76 46 numaralı telefondan ve Mail adresimiz mhmuhendislik@toshiba-klimabayi.com adresinden ulaşabilirsiniz.